adplus-dvertising

11 Ocak 2023 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Ocak Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 11 Ocak Çarşamba hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 11.01.2023 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
11 Ocak 2023 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Ocak Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

11 OCAK 2023 ÇARŞAMBA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

09:00
Shanghai Shenhua – Shandong Taishan
Çin Federasyon Kupasi
Bilyoner

11:30
Zhejiang Professional – Shanghai Port
Çin Federasyon Kupasi
Bilyoner

15:00
Agios Nikolaos – Apollon Paralimniou
Yunanistan Kupası
Bilyoner

17:00
Vilaverdense – BSAD
Portekiz Kupası
Bilyoner

17:00
Aris – Levadiakos
Yunanistan Kupası
Bilyoner

17:30
Volos – Panathinaikos
Yunanistan Kupası
Bilyoner

20:00
AEK – Kifisias
Yunanistan Kupası
Bilyoner

20:30
Nacional – CD Rabo Peixe
Portekiz Kupası
Bilyoner

20:30
Kortrijk – Mechelen
Belçika Kupasi
Bilyoner

20:45
Excelsior – AZ Alkmaar
Hollanda Kupası
Bilyoner

21:00
Ajaccio – Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

21:00
Auxerre – Toulouse
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

21:00
Brest – Lille
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

21:00
Clermont – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

21:00
Nantes – Lyon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

21:45
Braga – Guimaraes
Portekiz Kupası
Bilyoner

22:00
Real Madrid – Valencia
İspanya Süper Kupa Yarı Final
Tivibu Spor 4

22:00
Almere – NEC Nijmegen
Hollanda Kupası
Bilyoner

22:00
De Treffers – Cambuur
Hollanda Kupası
Bilyoner

22:00
Heerenveen – Volendam
Hollanda Kupası
Bilyoner

22:00
VVV Venlo – FC Emmen
Hollanda Kupası
Bilyoner

22:00
Zulte Waregem – St.Truiden
Belçika Kupasi
Bilyoner

22:00
Atromitos – Olympiakos
Yunanistan Kupası
Bilyoner

22:45
Nottingham Forest – Wolves
İngiltere Lig Kupası
Bilyoner

22:45
Genk – Antwerp
Belçika Kupasi
Bilyoner

22:45
Queen Park – Raith
İskoçya Challenge Cup
Bilyoner

23:00
Lorient – Monaco
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 2

23:00
Nice – Montpellier
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

23:00
PSG – Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3

23:00
Strasbourg – Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

23:00
Troyes – Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

23:00
Milan – Torino
İtalya Kupasi
TRT Spor

23:00
Den Bosch – Ajax
Hollanda Kupası
Bilyoner

23:00
Southampton – Manchester City
İngiltere Lig Kupası
Bilyoner

23:15
Academico Viseu – Beira Mar
Portekiz Kupası
Bilyoner

23:45
Porto – Arouca
Portekiz Kupası
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.