adplus-dvertising

11 Mayıs 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Mayıs Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 11 Mayıs Çarşamba hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Juventus - Inter maçı hangi kanalda, saat kaçta? 11.05.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
11 Mayıs 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Mayıs Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

11 MAYIS 2022 ÇARŞAMBA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

11 Mayıs 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Mayıs Maç Programı

01:00
General Caballero – Ameliano
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

03:00
Libertad – Tacuary
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

17:00
Dubai – Al Nasr
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

17:00
Al Ittihad – Emirates Club
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

18:30
PAOK – Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
AEK – Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:45
Al Wasl – Al Dhafra
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:45
Al Ain – Al Jazira
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

20:00
Nice – St. Etienne
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

20:00
Alaves – Espanyol
İspanya La Liga
D Smart Kanal 90

20:00
Osasuna – Getafe
İspanya La Liga
Smart Spor HD, Spor Smart, CBC Sport

20:00
Hradec Kralove – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
Banik Ostrava – Slavia Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
Sparta Prag – Slovacko
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
Molde – Odds BK
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

20:30
Sivasspor – Alanyaspor
Ziraat Türkiye Kupasi (ZTK) Yarı Final
A Spor

11 Mayıs 2022 Çarşamba Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Mayıs Maç Programı

21:00
Olympiakos – Panathinaikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

21:00
Ajax – Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Cambuur – Willem II
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
G.A. Eagles – Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
PSV – NEC Nijmegen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Fortuna Sittard – Vitesse
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Sparta Rotterdam – Zwolle
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Twente – Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Utrecht – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
RKC Waalwijk – Heracles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:30
Leeds United – Chelsea
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

21:30
Sevilla – Mallorca
İspanya La Liga
S Sport Plus, Smart Spor 2, Spor Smart 2

21:30
Dundee United – Celtic
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

21:30
Club Brugge – St.Gilloise
Belçika Pro League
Tivibu Spor 3

21:30
Manchester Utd – Nottingham Forest
FA Gençler Kupasi Final
Tivibu Spor 4

21:30
Servette – Lugano
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:30
Sion – Luzern
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Leicester City – Norwich City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

21:45
Watford – Everton
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus

21:45
St.Johnstone – Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

21:45
St.Mirren – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

21:45
Motherwell – Hearts
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

21:45
Glasgow Rangers – Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

22:00
Nantes – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

22:00
Juventus – Inter
İtalya Kupası Final
TRT Spor

22:15
Wolverhampton – Manchester City
İngiltere Premier Lig
S Sport, S Sport Plus

22:30
Elche – Atletico Madrid
İspanya La Liga
Smart Spor HD, CBC Sport, Spor Smart

23:00
Atl. San Luis – Pachuca
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

23:00
Cruz Azul – Tigres
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

23:00
Guadalajara – Atlas
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

23:00
Puebla – Club America
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.