11 Mart Perşembe televizyon dizileri listesi!

Perşembe günü ekranda olan diziler 6 farklı dizinin reyting rekabetine sahne oluyor. Günü zirvede kapatmak isteyen dizlerin elde ettikleri reytingler ise takipçileri tarafından tespit ediliyor. Peki, perşembe günleri hangi dizler var ve bu diziler hangi kanalda yayınlanıyor? İşte perşembe dizileri…
Takip et
11 Mart Perşembe televizyon dizileri listesi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hafta içi her gün farklı kanallarda farklı konulara sahip projeler diziseverlerin beğenisine sunuluyor. Perşembe günleri ise 6 kanalda birden değişik konuya sahip diziler yayınlanıyor. Peki, Perşembe akşamları hangi kanalda hangi dizi yayınlanıyor?

PERŞEMBE DİZİLERİ NELER? PERŞEMBE GÜNLERİ HANGİ DİZİLER VAR?

Perşembe günleri ekranda olan diziler ve yayınlandıkları kanallar şu şekilde…

  • Şarkılar Bizi Söyler Kanal D
  • Tövbeler Olsun TRT1
  • Bir Zamanlar Çukurova ATV
  • Mucize Doktor FOX
  • Akrep Star TV
  • Alev Alev Show TV

İYİ AİLE BABASI

Dizide; karısı ve çocuklarını çok seven fedakar baba Mehmet Ali, kliniği olan bir halk sağlığı hekimidir. Annesine de düşkün olan Mehmet Ali’nin en büyük derdi; anne ve karısının sık sık arasında kalmasıdır.

KALK GİDELİM DİZİSİ

Mustafa Ali genç yaşında İstanbul’a gelmiş ve çok zengin olmuştur. Ailesinin karşı koymasına karşın İstanbullu sosyetik bir güzelle evlenmiştir, üstelik anne-babasının gelin adayı Meryem’i gözü yaşlı ardında bırakarak. Bundan sonra Mustafa Ali işlerini fabrika kuracak kadar büyütüp zenginlik yolunda emin adımlarla yürürken ailesini ve doğup büyüdüğü köyünü ihmal etmiş bir türlü memleketine gidecek zaman yaratamamıştır. Köydeki ailesi Mustafa Ali’nin hayırsızlığından yakına dursunlar, seneler bir çırpıda geçmiş çocuklar büyürken Mustafa Ali’nin şirketi de büyümüş zirveye çıkmıştır ancak yanlış kararlar Mustafa Ali’nin çöküşünü hızlandırmıştır. Sonunda iflas bayrağını çekmek mecburiyetinde kalan Mustafa Ali’nin bu vaziyeti, ne lüks düşkünü karısı Nurcan’a, ne özel üniversiteye bile puanı tutmayan Playboy özentisi oğlu Canberk’e, ne de pamuklar içinde büyümüş kızı Duru’ya anlatmasına imkân yoktur. Mustafa Ali çaresizliğin yol açtığı mecburiyetle, tatile gidiyoruz bahanesiyle ailesini topladığı gibi köyün yolunu tutar.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ

Anasız babasız büyüyen Yılmaz ile terzi çıraklığı yaparak kumarbaz abisine para yetiştiren Züleyha’nın aşkı ilk bölümüyle ekranda. Birbirlerine aşklarından gözleri kamaşan gençlerin yaşamı, çok sıradan bir gecede karanlık bir kabusa döner. Kabus onları önce İstanbul’dan uzaklara, sonra Yaman Çiftliği’ne savurur. Kocasından kalan toprakları bir atmaca gibi koruyan Hünkar ile mutsuz bir evliliğin enkazını toplayan oğlu Demir’in da yaşamını bambaşka bir yola savuracak olan karşılaşmanın müsebbibi ise çiftliğin Kahyası Gaffur olacaktır. Dizinin ilk bölümünde Yılmaz ve Züleyha, Yaman Çiftliği’nde işe başlar. Fakat Çiftlik sakinleri ile tanışırken Züleyha’nın söylediği bir yalan, tamamının yaşamını kökünden değiştirecektir. İstanbul’da başlayıp, kara bir tren ile Adana’ya ulaşan ilk bölüm, seneler önceki Türkiye’nin renkleri ve müzikleri ile heyecan dolu bir hikayenin kapısını aralayacak!

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ

Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı tüm önyargılara karşın tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye yalnızca ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra kentinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç’in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar.

SOL YANIM DİZİSİ

‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üstünde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle yaşamına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks hayatı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise sanki zorunluluktan devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite hayatına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak.

ALEV ALEV DİZİSİ

Değdiği bütün yaşamları değiştiren alevler, bir yangının külünden yeşeren çiçekler… Kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesi… Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.