adplus-dvertising

11 Kasım 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 11 Kasım Cuma hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 11.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
11 Kasım 2022 Cuma Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

11 KASIM 2022 CUMA HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

02:00
Atletico Mineiro – Cuiaba Esporte
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:00
Botafogo RJ – Santos
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

11:45
Adelaide United – Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

13:00
Bolnisi – Saburtalo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:00
Torpedo Kutaisi – Gagra
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

13:30
Shamakhi – Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:45
Dubai – Al Nasr
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

15:45
Khorfakkan – Al Dhafra
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

18:30
Al Jazira – Al Wahda
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Banga – Jonava
Litvanya A Lyga
Bilyoner

19:30
Spartak Trnava – Skalica
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

20:00
Alanyaspor – Adana Demirspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

20:00
Ankaragücü – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Warta – Stal Mielec
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

20:10
Dornbirn – Vorwarts Steyr
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

20:10
Floridsdorfer – Horn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

20:10
Lafnitz – Sturm Graz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

20:10
Liefering – Admira
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

20:30
F.Düsseldorf – Kaiserslautern
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

20:30
Holstein Kiel – Hannover 96
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 4, Bein Sports 5

21:30
Neuchatel Xamax – FC Lausanne
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

21:30
Yverdon – Vaduz
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

22:00
Sparta Rotterdam – Twente
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
Sepsi – Petrolul
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:00
De Graafschap – Jong PSV
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Heracles – NAC Breda
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Oss – Jong AZ
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
SC Telstar – ADO Den Haag
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
VVV Venlo – Willem II
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Zwolle – Eindhoven
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner

22:00
Club Brugge U23 – Anderlecht U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:00
Standard Liege U23 – Dender
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:15
Thun – Schaffhausen
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

22:30
Monchengladbach – B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

22:30
Amstetten – St.Polten
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

22:30
Ascoli – Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner

22:30
Wisla Plock – Cracovia Krakow
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

22:45
Empoli – Cremonese
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

22:45
Leuven – Seraing
Belçika Pro League
Bilyoner

22:45
Dublin – Waterford
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

23:00
Lyon – Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.