adplus-dvertising

11 Aralık 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Aralık Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 11 Aralık Pazar hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 11.12.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
11 Aralık 2022 Pazar Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 11 Aralık Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

11 ARALIK 2022 PAZAR HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

07:00
CC Mariners – Newcastle Jets
Avustralya A Ligi
Bilyoner

09:00
Macarthur Bulls – Melbourne Victory
Avustralya A Ligi
Bein Sports 4

11:00
Pendik Engelliler – Bağcılar SK
Ampute Futbol Süper Ligi
TRT Spor 2, TRT Spor Yıldız

12:00
Bolnisi – Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

12:00
Fenerbahçe – Amedspor
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
FB TV

12:00
Galatasaray – İstanbulspor
TFF Elit U19 Ligi
GS TV

12:00
Galatasaray – Kireçburnu
Turkcell Kadınlar Futbol Ligi
GS TV

13:00
İskenderunspor – Bucaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

13:30
Boluspor – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

14:00
Şanlıurfaspor – Afjet Afyonspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Somaspor – Bursaspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kastamonuspor – Kocaelispor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kütahyaspor – Karşıyaka
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Elazığspor – Eskişehirspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Tepecikspor – Akhisarspor
TFF 3. Lig
Yayın Yok

14:00
Karacabey Bld. – Serik Bld.
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Ankara Demir – Kırklarelispor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Mersin İY – Kelkit Bld.
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Karaman FK – Iğdırspor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Kuşadasıspor – Darıca G.Birliği
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
68 Aksaray Bld. – Erbaaspor
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Muşspor – Siirt İÖİ
TFF 3. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
24 Erzincanspor – Erokspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Düzcespor – Amedspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Fenerbahçe – Tuzlaspor
TFF Elit U15 Ligi
FB TV

14:00
Vanspor – Uşakspor
TFF 2. Lig
Ege TV

14:30
Cagliari – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Tabor Sezana – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Galatasaray – İstanbulspor
TFF Elit U16 Ligi
GS TV

16:00
Gençlerbirliği – Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

16:00
Ibiza – Malaga
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:00
Liverpool – Lyon
Dubai Super Cup
Bilyoner

17:00
Maribor – ND Gorica
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Kerala Blasters – Bengaluru
Hindistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Ascoli – Genoa
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Benevento – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Como – Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Spal – Palermo
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Sudtirol – Ternana
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Venezia – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner

17:00
Liverpool – Lyon
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

17:10
Chelsea – Aston Villa
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

18:00
Watford – Hull City
İngiltere Championship
Yayın Yok

18:00
Crystal Palace – Napoli
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

18:00
Sassuolo – Marsilya
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

18:15
Sporting Gijon – Cartagena
İspanya La Liga 2
S Sport, S Sport Plus

18:15
Ponferradina – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:00
Altınordu – Bodrumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Beşiktaş – Westerlo
Hazırlık Maçı
S Sport Plus, S Sport 2

19:00
Villarreal – West Ham
Hazırlık Maçı
Villarreal Youtube

19:30
Radomlje – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

20:00
Bari – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner

20:00
Benfica – Sevilla
Hazırlık Maçı
Yayın Yok

20:30
Eibar – Real Oviedo
İspanya La Liga 2

20:30
Granada – Burgos
İspanya La Liga 2
S Sport, S Sport Plus

22:00
Braga – Paços Ferreira
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

22:00
Casa Pia – Trofense
Portekiz Lig Kupası
Bilyoner

22:30
Frosinone – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner

23:00
Las Palmas – Albacete
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:00
Racing Santander – Mirandes
İspanya La Liga 2
Bilyoner

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.