adplus-dvertising

102 yaşındaki Cemile nine Trabzon’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a böyle seslendi

Trabzon’un Dernekpazarı ilçesinde yaşayan 102 yaşındaki Cemile Topaloğlu, kendisini ziyaret eden AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu vasıtasıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek “Başkanlığı elinden gelirse kimseye bırakmasın; Gözlerim tavanda iken de reyim onundur. 102 yaşındayım kaç kez bu devir geçti, geçti, geçti… Ama henüz yıkamadılar onu, inşallah yıkılmaz” şeklinde konuştu.
Takip et
102 yaşındaki Cemile nine Trabzon’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a böyle seslendi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesiyle beraber seçim bölgesinde çalışmalara başlayan AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Dernekpazarı ilçesini ziyaretinde 102 yaşındaki Cemile Topaloğlu ile tanıştı. Kendisini ziyaret ederek hayır dualarını alan Ayvazoğlu, Cemile ninenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisine de şahit oldu.

Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenen ve dualar eden 102 yaşındaki Cemile Topaloğlu, “Başkanlığı elinden gelirse kimseye bırakmasın. Gözlerim tavanda iken de reyim onundur. Öyle selam söyle ona. O iktidara geldikten sonra millet; giyindi, kuşandı, yedi, içti, gezdi, her taraf serbest oldu. Ben kızım dedim sana 102 yaşındayım kaç kez bu devir geçti, geçti, geçti… Ama henüz yıkamadılar onu inşallah yıkılmaz. Selam söyle ona” şeklinde konuştu.

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ise “Milletimiz kendine hizmet edeni biliyor, tanıyor ve seviyor. Buna saha çalışmalarımızda bizzat şahit oluyoruz. Hemşehrilerimiz yaptığımız hizmetlerden dolayı Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyor, bizler aracılığıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a selamlarını gönderiyorlar” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.