10 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 10 Mayıs dokunulmazlık oyunu büyük bir heyecanla bekleniyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı parkurda kazanmak için mücadele veriyor. Dün akşam oynanan ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kaybetmiş aday olarak Berkan'ın ismi yazıldı. Survivor 72. bölüm 10 Mayıs Pazar Ersin Korkut’a köpeği Mess’in öldüğü söylendi mi? Survivor 10 Mayıs dokunulmazlığı kim kazandı? 2. eleme adayı kim? Ayrıntılar haberimizde...

TV8’de her gün yayınlanan ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor 2020 bütün hızıyla devam ediyor. Haftanın en önemli oyunlarından olan dokunulmazlık oyunu için bu akşam yarışmacılar bir kez daha parkura çıkacak. Ünlüler ve gönüllüler takımlarının mücadele edeceği dokunulmazlık oyununda kazanan takım rahat bir nefes alırken kaybeden takımdan ise yeni eleme adayları çıkacak. Dün akşam oynanan ilk dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazanmış eleme adayı olarak Berkan’ın ismi yazılmış ve ardından da takım içerisinde ciddi tartışmalar yaşanmıştı. Peki Survivor 10 Mayıs dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

10 MAYIS SURVIVOR DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI? 2. ELEME ADAYIM KİM?

Dokunulmazlığı 4-10 GÖNÜLLÜLER kazandı.

Yapılan oylama sonucu en çok oyu alan MERT ikinci eleme adayı oldu.

Konseyde herkesi gözyaşlarına boğulma nedeni belli oldu. Anneler gününe özel annelerden gelen mesajlar nedeniyle herkes ağladı.

Ayrıntılar geliyor.

10 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?10 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?10 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?10 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?10 Mayıs Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Berkan ve Evrim ada konseyinde birbirine girdi

Survivor’da dün akşam yapılan ada konseyi sırasında Berkan’ın isminin yazılmasının ardından Berkan ve Evrim arasında ciddi tartışmalar yaşandı. Survivor 72. bölüm fragmanında tartışmaların bu akşam da devam ettiği ada konseyinde bu defa Berkan’ın sert sözlerle Evrim’e yüklendiği görülüyor. Diğer yandan Nisa da Evrim’in Berkan’ı suçladığı şeyleri kendisine yaptığını kendisine yapmacık davrandığını iddia ediyor.

ERSİN KORKUT’A KÖPEĞİNİN ÖLDÜĞÜ SÖYLENDİ Mİ?

TV8 dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Dokunulmazlık oyunun kazanan takım Ünlüler olurken, Gönüllüler Takımı konseyde Berkan’ın adını yazdı. Bölümün bitmesinin ardından Survivor 72. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda yarışmacılara Acun Ilıcalı’nın konseyde bir haber verdiği ve herkesin gözyaşlarına boğuldu görüldü. Özellikle Ersin Korkut’un verilen haber karşısında büyük üzüntü yaşadığı izlendi. Bu ise akıllara ‘Ersin Korkut’a köpeği öldüğü söylendi’ mi sorularını getirdi.

Gerçek hiç insanların anladığı gibi olmadı. Anneler günü nedeniyle yarışmacıların annelerinden gelen masajlar nedeniyle göz yaşlarına boğuldu.

ÜNLÜLER VE GÖNÜLLÜLERİN ANNELERİ HABERİ İÇİN BAKINIZ

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı