10 Kasım Şans Topu Sonuçları- Şans Topu Çekilişi Canlı

10 Kasım 2021 Şans Topu sonuçları bugün canlı yayında 5+1 çekilişi ile belli olacak. Beklenen büyük ikramiyenin 440 bin 671 lira olarak duyurulduğu çekilişte gözler şanslı numaralarda olacak. Peki, Şans Topu 10 Kasım 2021 sonuçları ne zaman, saat kaçta Milli Piyango Online sayfasında ve haberimizde...
Takip et
10 Kasım Şans Topu Sonuçları- Şans Topu Çekilişi Canlı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Haftada iki kez çekilişi yapılan Şans Topu’nda bugün 5+1 numaraları belirlenecek. Noter huzurunda gerçekleştirilecek çekiliş sonrasında büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamlar ortaya çıkacak. Peki, çekilişte kimler ikramiye alabilecek, sonuçlar ne zaman belli olacak?

5+1 ŞANS TOPU SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan çekiliş saat 20:00’da yapılıyor. İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında netleşiyor. Çekilişte 0+1, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 bilenler ve 3, 4, 5 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar.

Çekiliş öncesinde beklenen büyük ikramiye tutarı ise 227 bin lira olarak duyuruldu.

Şans Topu çekilişi 20:00’de Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınla gerçekleşiyor.

10 KASIM ŞANS TOPU SONUÇLARI- KAZANAN NUMARALAR

6-9-15-30-32+14

10 Kasım Şans Topu Sonuçları- Şans Topu Çekilişi Canlı

10 Kasım Şans Topu Sonuçları- Şans Topu Çekilişi Canlı

SONUÇ SORGULAMA SAYFASI

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Talihli adayları kolon başı 2 TL’lik ücreti ödeyerek oyunu oynayabilirler.

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanıyor. Üst bölüm 1-34 numaradan, alt bölüm ise 1-14 numaradan oluşuyor.

Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.