10 Kasım MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı, Eleme adayı kim oldu?

MasterChef’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde haftanın ikinci eleme adayları tespit edildi. Mavi takımın kaybettiği gecede bireysel dokunulmazlığı kimin kazandığı ve eleme potasına hangi adların gittiği merak ediliyor. Peki, MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef potaya giden adlar kimler? İşte MasterChef 10 Kasım gecesi yaşananlar..
Takip et
10 Kasım MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı, Eleme adayı kim oldu?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

“7 bölge 7 yemek” konsepti ile haftanın 2. dokunulmazlık oyunu heyecanının ekranlara geldiği MasterChef Türkiye’nin 10 Kasım tarihli 110. bölümünde rakiplerinden daha başarılı menü çıkaran kırmızı takım gecenin galibi olurken, bireysel dokunulmazlığın sahibi de Eren seçildi. Şeflerin en hassas oldukları konu olan çift tadımın yapılması ise gergin anlara neden oldu. Mavi takımda Hasan’ın çift tadım yapması sebebiyle tatlı iptal edildi. İşte ayrıntılar..

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

MasterChef’te oynanan gecenin dokunulmazlık oyunu sonrası bireysel dokunulmazlığı alan Eren, 3. eleme adayını seçti.

MASTERCHEF POTAYA GİDEN İSİMLER KİMLER?

MasterChef’te gecenin sonunda dokunulmazlık kazanan Eren potaya takım arkadaşı Dilara’yı gönderdi. Gecenin 2. adayını belirlemek üzere sonrasında mavi takımda konsey yapıldı. Takım yarışmacılarının kullandıkları oylar neticesinde potaya giren öbür isim Pelin oldu. Böylece MasterChef’in 10 Kasım tarihli bölümünde eleme adayları Dilara ve Pelin olarak seçildi. 9 Kasım’da ise Azize ve Araz eleme potasına giden adlar oldu.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNU MENÜSÜ

MasterChef’te dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyununda bir defa daha mücadele verdi. Şefler bireysel dokunulmazlık oyununda 10 Kasım’a özel “Sonsuzluk” yemeğinin yapılmasını istedi. Reçete anlatımı sonrası bu yemek için yarışmacılara bir saat zaman verildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.