adplus-dvertising

10 Kasım 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 10 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 10 Kasım Perşembe hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? 10.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
10 Kasım 2022 Perşembe Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 10 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

10 KASIM 2022 PERŞEMBE HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

01:00
Avai – Ceara
Brezilya Serie A
Bilyoner

01:00
Coritiba – Corinthians
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

01:00
Fluminense – Goias
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:30
Atletico GO – Atletico PR
Brezilya Serie A
Bilyoner

02:30
Fortaleza – Bragantino
Brezilya Serie A
Bilyoner

03:30
Juventude – Flamengo
Brezilya Serie A
Bilyoner

03:30
Palmeiras – America Mineiro
Brezilya Serie A
Smart Spor HD, Spor Smart

13:00
İstanbulspor – Etimesgut Bld.
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

14:00
Göztepe – Bucaspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
Yayın Yok

14:00
Tuzlaspor – Ispartaspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
Yayın Yok

14:00
BSAD – Machico
Portekiz Kupası
Bilyoner

15:00
Ç.Rizespor – Kırklarelispor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

17:00
Dinamo Tiflis – Telavi
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Denizlispor – Şanlıurfaspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

19:00
Karagümrük – Kırşehirspor
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

20:00
Volos – Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:30
Verona – Juventus
İtalya Serie A
S Sport Plus, CBC Sport

21:00
Rayo Vallecano – Celta Vigo
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

21:00
Kayserispor – Sivas Bld.
Ziraat Türkiye Kupasi ZTK
A Spor

21:00
Östers – Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

21:00
Falkenbergs – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner

21:00
Sandvikens – Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner

22:00
Valencia – Real Betis
İspanya La Liga
S Sport Plus

22:00
Feyenoord – Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:30
Magdeburg – Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

22:30
Ionikos – PAOK
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

22:45
Lazio – Monza
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

22:45
Braga – Moreirense
Portekiz Kupası
Bilyoner

23:30
Real Madrid – Cadiz
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.