1 Yaşındaki Çocuğun Yanında Sigara İçip İşkence Anlarını Anlatanlar Gözaltına Alındı

Konya'da 1 yaşındaki çocuğun yanında sigara içen ve görümcesinin kendisini bıçaklayıp işkence ettiğini anlattıkları videonun paylaşılması ile alakalı 6 kişi gözaltına alındı.

Konya’da polis ekipleri, sosyal medya üstünden paylaşılan, 1 yaşlarında çocuğun yanında sigara içen 3 kadından birinin görümcesi tarafından bıçaklanıp, işkence gördüğünü anlattığı videonun sonrasında harekete geçti. Ekipler, ‘çocuğun istismarı’ ve ‘darp’ suçlamasıyla 6 kişiyi gözaltına aldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri de olayla alakalı çalışma başlattı.


Konya’da, birisi anne olduğu söylenen 3 kadın, 1 yaşlarındaki çocukla beraber çektikleri videoyu sosyal medyada paylaştı. Kadınlardan biri sigara içerken, diğeri de görümcesi tarafından bıçaklanıp, işkence gördüğünü anlattı. Görüntüler, sosyal medyada tepki çekti. Videonun altında, çocuğun, ailenin elinden kurtarılması gerektiği yönünde çok sayıda yorum yapıldı.

6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, görüntülerle alakalı harekete geçti. Ekipler, aileyi ve adresini tespit etti. Gerçekleştirilen operasyonla 6 kişi, ‘Çocuğun istismarı ve darp’ olaylarına karıştıkları iddiasıyla gözaltına alındı.

BAKANLIK GÖREVLİLERİ DE ÇALIŞMA BAŞLATTI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri de olayla alakalı çalışma başlattı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı