adplus-dvertising

1 Nisan 2021 Survivor’da kim elendi? Survivor 12. hafta SMS sıralaması

TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında bu akşam eleme konseyi yaşanıyor. Survivor’da kim elendi? sorusu gündemde. 1 Nisan SMS oy sıralaması ile bu hafta Survivor’da kim elendi, kim gitti, kim veda etti? ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler, ikinci dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı. Ünlüler takımında Öykü, Gönüllüler takımında Hanzade ve Aleyna Çalışkan’ın adı yazılmıştı.
Takip et
1 Nisan 2021 Survivor’da kim elendi?  Survivor 12. hafta SMS sıralaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler olmuştu. Survivor’da yaşanan son dakika gelişmelerine göre SMS sonuçları sıralaması puan durumu oy durumu merak ediliyor. Survivor’da 1 Nisan 2021 akşamı eleme konseyi heyecanı yaşanıyor.

Bu akşam gerçekleşecek olan eleme gecesinde her iki takımda da SMS birincileri belli olacak ve birer eleme adayı daha eklenecek ve toplamda 5 eleme adayından birisi yarışmaya veda edecek. Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında geçen hafta ve bu haftanın SMS sıralaması da merak ediliyor.

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Acun Ilıcalı, (12. hafta SMS oylaması) 1 Nisan 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyuracak. Survivor 2021 son bölümde gönüllüler ve ünlüler takımında eleme heyecanı yaşanıyor. Geçen hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunlarında potaya giren isimler belli olmuştu. Bu akşam Survivor ada eleme konseyinde açıklanacak SMS oylaması sonucunda bir yarışmacı adaya veda edecek. Bu bilgiler doğrultusunda yarışmanın izleyicileri ve müdavimleri Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusunun yanıtını merak ediyor. 1 Nisan 2021 Perşembe Survivor’da kim elendi, kim gitti? İşte Survivor SMS sıralaması belli oldu mu, kim birinci oldu, kim elendi? sorularının yanıtları…

Survivor SMS biriciler kimler?

Gönüllüler takımının SMS birincisi POYRAZ oldu.

Poyraz eleme adayı olarak ALEYNA dedi.

Ünlüler takımından SMS birincisi İSMAİL oldu.

İsmail eleme adayı olarak ÇAĞRI dedi.

Survivor’da kim elendi 1 Nisan 2021?

Survivor’da bu hafta gerçekleşen dokunulmazlık oyunları sonucunda Ünlüler takımından Öykü, Gönüllüler takımından Hanzade ve Aleyna Çalışkan eleme adayı olarak belirlendi. SMS oylaması sonrası gönüllülerden Aleyna, Ünlülerden Çağrı eleme adayı olarak potaya girdi.

1 Nisan 2021 Survivor’da kim elendi?  Survivor 12. hafta SMS sıralaması

1 Nisan Perşembe akşamı, halktan gelen SMS sonuçlarının açıklanmasının ardından adaya veda eden isim belli olacak.

SMS oylaması sonucu en az oyu alan ÖYKÜ ÇELİK 1 Nisan akşamı adaya veda eden isim oldu.

Survivor 2021 12. Hafta SMS Sıralaması

Canlı haber veya haberi sitede aç bakınız.

Ayrıntılar geliyor.

ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI

1.İsmail
2.Çağrı
3.Batuhan
4.Merve
5.İlayda
6.Doğan
7.Sergen
8.Melis
9.Öykü

1 Nisan 2021 Survivor’da kim elendi?  Survivor 12. hafta SMS sıralaması

GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI

1.Poyraz
2.Ayşe
3.Aleyna
4.Dora
5.Reşat
6.Berkay
7.Hanzade
8.Aleyna Ç.
9.Steven

1 Nisan 2021 Survivor’da kim elendi?  Survivor 12. hafta SMS sıralaması

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.