adplus-dvertising

1 Mayıs’ta polislere kumanya olarak sandviç ve simit dağıtıldı!

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), “İstanbul’daki 1 Mayıs etkinliklerinde görev yapan polislere kumanya olarak yalnızca sandviç verildiği” iddiasına ilişkin açıklama yaptı.
Takip et
1 Mayıs’ta polislere kumanya olarak sandviç ve simit dağıtıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

EGM, “İstanbul’daki 1 Mayıs etkinliklerinde görev yapan polislere kumanya olarak yalnızca sandviç verildiği” iddiasına ilişkin açıklama yaptı.

EGM, bazı sosyal medya hesaplarında iddia edilen “İstanbul’daki 1 Mayıs etkinliklerinde görev yapan polislere kumanya olarak yalnızca sandviç verildiği” iddiası üstüne açıklama yapılması gereği duyulduğunu ifade etti. İstanbul’da 1 Mayıs etkinliklerinde görev yapan personele ileri sürüldüğü gibi yalnızca sandviç verilmediği, 2 çeşit kumanya dağıtıldığı vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“İstanbul’da 1 Mayıs etkinliklerinde görev yapan personelimize ileri sürüldüğü gibi yalnızca sandviç verilmemiş, 2 çeşit kumanya dağıtılmıştır. Birinci çeşit kumanya simit, zeytin, peynir, reçel, fındık kreması, tahin helvası, meyve suyu, ekmek ve sudan oluşmuştur. İkinci çeşit kumanyada ise sandviç, bisküvi, su, kraker, kek, meyve suyu ve çikolatalı gofret bulunmaktadır. Öte Yandan saat 05.30’da göreve başlayan ve uzun zaman mesai yapan personelimize her iki kumanya da verilmiştir. Personelimizin mühim bir bölümü iftar öncesinde istirahate ayrılmıştır. İstanbul’da gün içinde dağıtılan toplam kumanya sayısı 11 binden fazladır. Büyük fedakarlıklarla çalışan mesai arkadaşlarımızın her türlü ihtiyacı karşılanmış, bundan sonra da karşılanmaya devam edecektir. Vaziyet bu kadar açık olmasına karşın her sene bu tip dedikodular üretilmektedir. Bunu istismar ederek siyasete alet edenleri esefle karşılıyoruz.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.