1 Mayıs Cuma Survivor yeni bölüm fragmanı! Survivor 63. bölüm tanıtım

TV8'in severek izlenen yarışması Survivor herkesi ekran başına kilitlemeyi başarıyor. 1 Mayıs cuma akşamı yayınlanacak Survivor 63. bölüm fragmanı yayınlandı. Erzak ödülünü kim kazandı? Erzakta neler vardı? Hangi takım ödül kazandı? Ayrıntılar haberimizde...

Her gün seyircileri ekran başına kilitleyen Survivor cuma akşamı da eğlenceli ve heyecanlı bölümüyle ekrana gelecek. Survivor’da çeyrek finale kalmak isteyen yarışmacılar, Survivor mücadelesi vermeye devam ediyor.

FRAGMAN BİRAZ SONRA GÜNCELLENECEKTİR!

SURVIVOR HAFTANIN ÖZETİ

Ünlüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Aycan

2. Mert

3. Elif

4. Sercan

5. Yunus Emre

6. Ersin

7. Aşkım

Gönüllüler 11. hafta SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Nisa

4. Evrim

5. Yasin

6. Berkan

7. Ardahan

8. Gizem

29 NİSAN SURVIVOR’DA SEMBOL OYUNUN KAZANANI KIM?

Bu gün kıyasıya bir mücadele verecek olan yarışmacılar hünerlerini bireysel sembol oyununda da gösterecekler. Yarışmanın fragmanlarında her ne kadar sadece MasterChef ile ilgili görüntüler verilmiş olsa da izleyiciler ve yarışmanın sevenleri bireysel sembol oyununa kesin gözüyle bakıyor. Ödül olarak ise kazanana 2 bin lira değerinde Hepsiburada çeki verilmesi bekleniyor.

Kadınlardan Aşkım sembol aldı.

Erkeklerden Berkan sembol aldı.

SURVIVOR ORMAN EVİ OYUNU

29 Nisan’da dağ evi ödülünü ünlüler kazandı.

MASTERCHEF ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

İstenilen yemekler

Mercimek çorbası

Mantı

Cevizli salata

Hünkar beğendi

Keşkül

ÜNLÜLER: Çorba, salata ünlüler beğenildi.

GÖNÜLLÜLER: Çorbası çok acı bulundu. Mantı ve Hünkar beğendi gönüllülerin güzel olduğu söylendi.

Sonucu tatlı belirleyecek diye beklenirken, Acun Ilıcalı 2 tatlının da güzel olmadığını belirtti. Bu nedenle 2 tarafın da yemeklerden yemeyi hak ettiğini açıkladı. Yemekleri yarım porsiyon yiyecek hem gönüllüler hem ünlüler…

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Bundan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin’i ve Barış iseArdahan’ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı