1 Haftadır Kayıp Olan Genç, Definecilerin Açtığı Çukurda Bulundu!

 Kütahya’da bir haftadır kayıp olan 22 yaşındaki Kadir Memiş’in cesedine ulaşıldı. Memiş’in cesedi definecilerin kazdığı çukura gömülmüş halde bulundu.

Kütahya’da arkadaşları ile buluşmak için dışarı çıkan 22 yaşındaki Kadir Memiş’ten 12 Ağustos’tan beri haber alınamıyordu. Memiş’in ailesi kayıp olan oğulları için durumu jandarma ekiplerine bildirdi.


Olayla ilgili soruşturma başlatan ekipler Memiş’in en son görüştüğü arkadaşları Umut Ö. (20) ve İzzet Y. (18) ile görüştü. Sorguya alınan şüpheliler ifadelerinde çelişkili konuşunca ekipler şüphelenerek ikiliyi gözaltına aldı.

BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Jandarma Komutanlığı’na götürülen şüpheliler buradaki sorgularında arkadaşlarını öldürdüklerini itiraf etti. Şüpheliler 12 Ağustos’ta Memiş’le bir araya geldiklerini ve alkol aldıklarını söyledi.

Zanlılar sorguda Memiş’i İzzet Y.’nin kuzenine sarkıntılık ettiği gerekçesiyle bıçaklayarak öldürdüklerini itiraf etti. Öldürdükleri arkadaşlarını definecilerin açtığı çukura gömdüklerini itiraf eden zanlılar adliyeye sevk edildi. Memiş’in cesedi ise otopsi için adli tıp kurumuna götürüldü.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı