adplus-dvertising

1 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 1 Ekim Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 1 Ekim Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Kayserispor - Trabzonspor maçı 01.10.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig 8. hafta , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
1 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 1 Ekim Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

1 Ekim 2022 Cumartesi  Spor Toto Süper Lig – 8.Hafta Maçları

1 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 1 Ekim Maç Programı

1 Ekim 2022 Cumartesi Spor Toto 1.Lig – 7.Hafta Maçları

1 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 1 Ekim Maç Programı

01 Ekim 2022 Kayserispor – Trabzonspor maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

Kayserispor – Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig maçı, 01-10-2022 Cumartesi günü Bein Sports 1 kanalından yayınlanacak. Maçın başlama saati 17:00.

1 Ekim 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 1 Ekim Maç Programı

1 EKİM 2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

00:00
Cerro Largo – Danubio
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

01:00
CSA – Guarani
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Operario – Vila Nova
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:00
Sampaio Correa – Gremio
Brezilya Serie B
Bilyoner

01:30
Sol De America – Cerro Porteno
Paraguay 1. Ligi – Apertura
Bilyoner

02:00
Calera – Coquimbo Unido
Şili Primera Ligi
Bilyoner

02:30
Toronto FC – Inter Miami
MLS
Bilyoner

02:30
Plaza Colonia – Liverpool Monterrey
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

03:00
Puebla – Club America
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

03:30
Chapecoense – Bahia
Brezilya Serie B
Bilyoner

05:00
Las Vegas Lights – New Mexico
ABD USL Championship
USL Championship Youtube

05:00
Juarez – Universidad Nacional
Meksika Premier Ligi – Clausura
Bilyoner

07:30
Gimpo – Asan
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

08:00
Avispa Fukuoka – Vissel Kobe
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Cerezo Osaka – Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Shimizu S Pulse – Iwata
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Kofu – Tochigi
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Kusatsu – Omiya Ardija
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
Yamagata – Albirex Niigata
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

08:00
FC Seoul – Daegu
Güney Kore K-League
Bilyoner

09:00
Hiroshima – Urawa
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Kashima Antlers – Tokyo
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Sagan Tosu – Kyoto
Japonya J.League
Bilyoner

10:00
Gamba Osaka – Kashiwa Reysol
Japonya J.League
Bilyoner

10:00
Nagoya – Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner

10:00
Sapporo – Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner

10:00
Seoul E Land – Bucheon
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

10:00
Tokushima – Machida
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

10:30
Incheon – Ulsan
Güney Kore K-League
Bilyoner

12:30
Anyang – Ansan Greeners
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner

12:30
Ryukyu – Yokohama FC
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Oita – V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner

13:00
Belshina – FC Dinamo Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

13:00
Jeonbuk – Pohang
Güney Kore K-League
Bilyoner

13:30
Pendikspor – Göztepe
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

14:00
F.Düsseldorf – Arminia Bielefeld
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

14:00
Greuther Fürth – Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4

14:00
Holstein Kiel – Hansa Rostock
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3

14:00
Eskilstuna United – Örebro
İsveç Superettan
Bilyoner

14:30
Arsenal – Tottenham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

14:30
Kasımpaşa – Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

14:30
Hearts – Glasgow Rangers
İskoçya Premier Lig
S Sport Plus

14:30
Gagra – Dila Gori
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:30
Samgurali – Saburtalo Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

14:30
Turan – Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

15:00
Cadiz – Villarreal
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

15:00
Vendsyssel – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Dinamo Minsk – Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

15:00
Bari – Brescia
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Cagliari – Venezia
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Cittadella – Ternana
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Modena – Reggina
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Palermo – Sudtirol
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Parma – Frosinone
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Spal – Genoa
İtalya Serie B
Bilyoner

15:00
Etimesgut Bld. – 1461 Trabzon
TFF 2. Lig
Etimesgut Belediyespor Youtube

15:30
Admira – Liefering
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Grazer – Sturm Graz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

15:30
Rapid Wien 2 – Lafnitz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Sakaryaspor – Y.Malatyaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1

16:00
Napoli – Torino
İtalya Serie A
S Sport Plus

16:00
Malmö – Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

16:00
Landskrona – Dalkurd
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Orgryte – Brage
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Östersunds – Halmstads
İsveç Superettan
Bilyoner

16:00
Nykobing – Sonderjyske
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

16:00
St. Etienne – Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner

16:00
Domzale – Mura
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Gornik Zabrze – KGHM Zaglebie
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

16:15
Al Sharjah – Khorfakkan
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:15
Bani Yas – Al Jazira
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:30
Köln – B.Dortmund
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2,Bein Sports 4

16:30
E.Frankfurt – Union Berlin
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

16:30
Leipzig – Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

16:30
Wolfsburg – Stuttgart
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

16:30
Freiburg – Mainz
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

17:00
Bournemouth – Brentford
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

17:00
Crystal Palace – Chelsea
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

17:00
Fulham – Newcastle
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

17:00
Liverpool – Brighton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

17:00
Southampton – Everton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

17:00
Ankaragücü – M.Başakşehir
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

17:00
Kayserispor – Trabzonspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

17:00
Aberdeen – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Celtic – Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Dundee United – St.Johnstone
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Ross Country – Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
St.Mirren – Livingston
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

17:00
Leuven – St.Gilloise
Belçika Pro League
Bilyoner

17:00
Telavi – Lokomotif Tiflis
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Karabağ – Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
Bilyoner

17:00
Brusque – Criciuma
Brezilya Serie B
Bilyoner

17:00
BATE Borisov – Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner

17:00
Tromsö – Molde
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

17:00
Coventry – Middlesbrough
İngiltere Championship
TV 8 Buçuk

17:00
Lommel – RWDM
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

17:00
Bohemians – Viktoria Plzen
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Mlada Boleslav – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Banik Ostrava – Ceske Budejovice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:15
Getafe – Valladolid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

17:15
Perugia – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner

17:15
Mirandes – Las Palmas
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:15
Racing Santander – Malaga
İspanya La Liga 2
Bilyoner

17:30
Vizela – Portimonense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

17:30
Cambuur – PSV
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

17:55
Osijek – Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

18:00
Strasbourg – Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1

18:00
Aus Lustenau – Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Salzburg – LASK
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
WSG Tirol – Rapid Wien
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

18:00
Huachipato – Antofagasta
Şili Primera Ligi
Bilyoner

18:30
Degerfors – Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner

18:30
O. Ljubljana – Tabor Sezana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

18:30
Montevideo City – Cerrito
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner

18:30
Lech Poznan – Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

19:00
Altay – Eyüpspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports 2

Futbol
19:00
Ç.Rizespor – Bodrumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 2

19:00
Inter – Roma
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

19:00
Kocaelispor – Balıkesirspor
TFF 2. Lig
Kocaeli TV

19:00
Şanlıurfaspor – Bayburt GÖİ
TFF 2. Lig
Yayın Yok

19:00
Bursaspor – Erokspor
TFF 2. Lig
Line TV Bursa

19:00
Afjet Afyonspor – Amedspor
TFF 2. Lig
Afjet Afyonspor Youtube

19:00
Al Nasr – Al Wasl
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Al Fujairah – Ajman Club
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

19:00
Mioveni – Craiova
Romanya Liga 1
Bilyoner

19:00
Banska Bystrica – Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Mikulas – Dunajska Streda
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Zilina – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

19:00
Lilleström – Bodo Glimt
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Valerenga – Stromsgodset
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner

19:00
Basel – St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

19:00
Batman Petrol – Sivas Bld.
TFF 2. Lig
Batman Petrolspor Youtube

19:00
İskenderunspor – Vanspor
TFF 2. Lig
Ege TV

19:15
Oostende – Genk
Belçika Pro League
Bilyoner

19:15
Westerlo – Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner

19:30
Werder Bremen – Monchengladbach
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

19:30
West Ham – Wolverhampton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

19:30
Sevilla – Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

19:30
Lamia – Levadiakos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Andorra – Levante
İspanya La Liga 2
Bilyoner

19:45
Groningen – AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

20:00
Adana Demirspor – Galatasaray
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
GD Chaves – Estoril
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

20:00
Annecy – Bastia
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Caen – Quevilly Rouen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
JDA Dijon – Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Metz – Pau
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Nimes – Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Niort – Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Rodez – Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Valenciennes – Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner

20:00
Sparta Prag – Hradec Kralove
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:30
NE Revolution – Atlanta United
MLS
Bilyoner

20:30
Dinamo Zagreb – Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

21:00
Ajax – G.A. Eagles
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Atletico Mineiro – Fluminense
Brezilya Serie A
Bilyoner

21:00
Ceara – America Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner

21:00
Internacional – Santos
Brezilya Serie A
Bilyoner

21:00
Palestino – Everton DV
Şili Primera Ligi
Bilyoner

21:00
Beerschot – Deinze
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

21:15
Koper – Bravo
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

21:30
St.Pauli – Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 3

21:30
Cluj – Petrolul
Romanya Liga 1
Bilyoner

21:30
Pogon Szczecin – Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

21:30
Grasshoppers – FC Zurich
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

21:45
Empoli – Milan
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

21:45
Club Brugge – Mechelen
Belçika Pro League
S Sport Plus, Tivibu Spor 2

21:45
Sligo Rovers – Shamrock Rovers
İrlanda Premier Ligi
Bilyoner

22:00
PSG – Nice
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4

22:00
Mallorca – Barcelona
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

22:00
Twente – Vitesse
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

22:00
Villarreal B – Burgos
İspanya La Liga 2
Bilyoner

22:30
Colorado Rapids – FC Dallas
MLS
Bilyoner

22:30
Guimaraes – Benfica
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus

23:00
Sao Paulo – Indep. Valle
Copa Sudamericana Final
S Sport Plus, S Sport 2

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.