adplus-dvertising

05 Kasım 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 05 Kasım Maç Programı

Futbolseverler hangi maçın ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda olduğunu öğrenmek istiyor. 05 Kasım Cumartesi hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda? Galatasaray-Beşiktaş maçı saat kaçta, hangi kanalda? 05.11.2022 Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig , Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maç programı, maçları izleyebileceğiniz platform ve kanal bilgilerini haberimizde...
Takip et
05 Kasım 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 05 Kasım Maç Programı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Heyecanın artarak devam ettiği liglerde taraftarlar karşılaşmaları takip etmek istiyor. Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor. La Liga, Premier Lig, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, Eredivisie, Liga NOS, Spor Toto ve Süper Lig’in maçlarının yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve 2024 Dünya Kupası maçlarının olup, olmadığı vatandaşlar tarafından merak edilmekte. Bugün maç var mı? Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?

05 Kasım 2022 Galatasaray-Beşiktaş maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?

Galatasaray – Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig maçı, 05-11-2022 Cumartesi günü Bein Sports 1, kanalından yayınlanacak. Maçın başlama saati 20:00. 05 Kasım 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 05 Kasım Maç Programı

5 KASIM  2022 CUMARTESİ HANGİ MAÇLAR VAR, KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

05 Kasım 2022 Cumartesi Bugün Hangi Maçlar Var, Hangi Kanalda? 05 Kasım Maç Programı

03:30
Nautico – Ponte Preta
Brezilya Serie B
Bilyoner

08:00
Cerezo Osaka – Nagoya
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Iwata – Kyoto
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Kashima Antlers – Gamba Osaka
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Kashiwa Reysol – Shonan Bellmar
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Vissel Kobe – Yokohama Marinos
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Sagan Tosu – Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Sapporo – Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Tokyo – Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner

08:00
Urawa – Avispa Fukuoka
Japonya J.League
Bilyoner

09:00
Melbourne City – Perth Glory
Avustralya A Ligi
Bilyoner

11:00
Ankaragücü – Gaziantep FK
TFF Elit U19 Ligi
Ankaragücü Youtube

11:00
Sochi – Spartak Moskova
Rusya Premier Lig
Rusya PL Youtube

11:45
WS Wanderers – CC Mariners
Avustralya A Ligi
Bein Sports beIN Connect

12:30
Balestier Khalsa – Young Lions
Singapur Kupasi
Bilyoner

12:30
Lion City – Albirex Niigata
Singapur Kupasi
Bilyoner

13:00
Amedspor – Ankaraspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

13:30
Bodrumspor – Boluspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz, Bein Sports Max 1

13:30
Manisa FK – Sakaryaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 2

14:00
Kocaelispor – Vanspor
TFF 2. Lig
World Türk TV, Fuchs Sports Youtube

14:00
Bursaspor – Düzcespor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Şanlıurfaspor – Arnavutköy Bld.
TFF 2. Lig
Yayın Yok

14:00
Afjet Afyonspor – 24 Erzincanspor
TFF 2. Lig
Afjet Afyonspor Youtube

14:00
Çorum FK – Bayburt GÖİ
TFF 2. Lig
Çorum Time Youtube

14:00
Etimesgut Bld. – Karacabey Bld.
TFF 2. Lig
Etimesgut Belediyespor Youtube

14:00
Batman Petrol – İnegölspor
TFF 2. Lig
Batman Petrolspor Youtube

14:00
Balıkesirspor – Kırklarelispor
TFF 2. Lig
Balıkesirspor Youtube

14:00
Qabala – Zira
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

14:00
Sarıyer – 1461 Trabzon
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Bucaspor – Fethiyespor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:00
Uşakspor – Pazarspor
TFF 2. Lig
Fuchs Sports Youtube

14:30
Giresunspor – İstanbulspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

14:30
Piast Gliwice – Warta
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

15:00
F.Düsseldorf – St.Pauli
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

15:00
Heidenheim – Paderborn
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

15:00
Karlsruhe – Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

15:00
Hvidovre IF – Helsingor
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

15:00
Kauno Zalgiris – FK Panevezys
Litvanya A Lyga
Bilyoner

15:00
Fenerbahçe – Fatih Karagümrük
TFF Elit U17 Ligi
FB TV

15:15
Tallina Kalev – Flora Tallin
Estonya Premium Liga
Soccernet Youtube

15:45
Al Dhafra – Al Sharjah
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

15:45
Al Wahda – Al Fujairah
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

16:00
Y.Malatyaspor – Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 2

16:00
Getafe – Cadiz
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

16:00
Arges – Sepsi
Romanya Liga 1
Bilyoner

16:00
Arendal – Skeid
Norveç 1. Ligi
Bilyoner

16:00
Benevento – Bari
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Brescia – Ascoli
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Cittadella – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Pisa – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Sudtirol – Cagliari
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Ternana – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner

16:00
Elversberg – Borussia Dortmund 2
Almanya Bundesliga 3
Almanya FF Youtube

16:30
Grazer – Dornbirn
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:30
Kapfenberg Bulls – Liefering
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:30
Vorwarts Steyr – Sturm Graz
Avusturya 1. Ligi
Bilyoner

16:45
Lamia – Volos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

17:00
Empoli – Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2

17:00
Salernitana – Cremonese
İtalya Serie A
S Sport Plus

17:00
Telavi – Dinamo Batum
Gürcistan Erovnuli Liga
Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Slaven Belupo – Lokomotiv Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Vendsyssel – Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Nimes – Bordeaux
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect

17:00
ND Gorica – NK Celje
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

17:00
Dunajska Streda – Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
Mikulas – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
Ruzomberok – Zlate Moravce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
Skalica – Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner

17:00
Bohemians – Fastav Zlin
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Ceske Budejovice – Brno
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Sigma Olomouc – Jablonec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

17:00
Cracovia Krakow – Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

17:30
Augsburg – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

17:30
B.Dortmund – Bochum
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3

17:30
Hertha Berlin – Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

17:30
Hoffenheim – Leipzig
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5

17:30
Mainz – Wolfsburg
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect

18:00
Leeds United – Bournemouth
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 2

18:00
Manchester City – Fulham
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

18:00
Nottingham Forest – Brentford
İngiltere Premier Lig
Bein Sports beIN Connect

18:00
Wolverhampton – Brighton
İngiltere Premier Lig
Bein Sports Max 1

18:00
Mechelen – Zulte Waregem
Belçika Pro League
Bilyoner

18:00
Celtic – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Ross Country – St.Mirren
İskoçya Premier Lig
Bilyoner

18:00
Sumqayıt – Neftçi Bakü
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport

18:00
Virton – Deinze
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

18:00
Legion – Tammeka
Estonya Premium Liga
Soccernet Youtube

18:15
Valladolid – Elche
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

18:15
Burgos – Tenerife
İspanya La Liga 2
Bilyoner

18:15
Frosinone – Perugia
İtalya Serie B
Bilyoner

18:15
Palermo – Parma
İtalya Serie B
Bilyoner

18:30
Vizela – Arouca
Portekiz Liga NOS
Bilyoner

18:30
Al Wasl – Ajman Club
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

18:30
Al Ittihad – Bani Yas
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner

18:30
Vitesse – Sparta Rotterdam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

18:30
O’Higgins – Everton DV
Şili Primera Ligi
Bilyoner

18:30
Palestino – Huachipato
Şili Primera Ligi
Bilyoner

18:30
Universidad de Chile – Cobresal
Şili Primera Ligi
Bilyoner

19:00
Adanaspor – Pendikspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 1, TRT Avaz

19:00
Altay – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2

19:00
Ajaccio – Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect

19:00
Brommapojkarna – Orgryte
İsveç Superettan
Bilyoner

19:00
Halmstads – Brage
İsveç Superettan
Bilyoner

19:00
Jönköpings – Örebro
İsveç Superettan
Bilyoner

19:00
Landskrona – Utsiktens
İsveç Superettan
Bilyoner

19:00
Östers – Trelleborgs
İsveç Superettan
Bilyoner

19:00
Östersunds – Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner

19:00
Skövde – Dalkurd
İsveç Superettan
Bilyoner

19:00
Vasteraas – Eskilstuna United
İsveç Superettan
Bilyoner

19:00
Petrolul – UTA Arad
Romanya Liga 1
Bilyoner

Futbol
19:00
TSV Hartberg – Aus Lustenau
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:00
SV Ried – A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:00
Wolfsberger – Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner

19:30
Hajduk Split – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner

19:30
Radomlje – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner

19:30
OFI Crete – Ionikos
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

19:30
Pogon Szczecin – Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

20:00
Galatasaray – Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

20:00
Atalanta – Napoli
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, CBC Sport

20:00
Atromitos – Aris
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

20:00
St.Gallen – Grasshoppers
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

20:00
Viktoria Plzen – Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner

20:00
FC Lausanne – Bellinzona
İsviçre Challenge Ligi
Bilyoner

20:15
Cercle Brugge – Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner

20:15
Seraing – St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner

20:30
Werder Bremen – Schalke 04
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4

20:30
Everton – Leicester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3

20:30
Celta Vigo – Osasuna
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus

20:30
Andorra – Racing Santander
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:30
Huesca – Villarreal B
İspanya La Liga 2
Bilyoner

20:30
Levadia – Narva
Estonya Premium Liga
Soccernet Youtube

20:45
Fortuna Sittard – FC Emmen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

21:00
Porto – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Smart Spor 2, Spor Smart 2

21:00
Annecy – Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Bastia – Paris FC
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
JDA Dijon – Guingamp
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Laval – Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Pau – Amiens
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Quevilly Rouen – Le Havre
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Rodez – Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner

21:00
Valenciennes – Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner

22:00
Uni. Craiova – Cluj
Romanya Liga 1
Bilyoner

22:00
Criciuma – Tombense
Brezilya Serie B
Bilyoner

22:00
PAOK – Giannina
Yunanistan Süper Ligi
Bilyoner

22:00
Waasland Beveren – Club Brugge U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner

22:00
Rakow Czestochowa – Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner

22:30
Arminia Bielefeld – Kaiserslautern
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3

22:30
Fluminense – Sao Paulo
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:30
Santos – Avai
Brezilya Serie A
Bilyoner

22:30
Luzern – Winterthur
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner

22:45
Milan – Spezia
İtalya Serie A
S Sport Plus

22:45
KAS Eupen – Standard Liege
Belçika Pro League
Bilyoner

23:00
Angers – Lens
Fransa Ligue 1
Bein Sports 5

23:00
Barcelona – Almeria
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, CBC Sport

23:00
Los Angeles FC – Philadelphia Union
MLS
S Sport Plus, S Sport 2

23:00
Leganes – Ponferradina
İspanya La Liga 2
Bilyoner

23:00
Excelsior – Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner

23:30
Sporting – Guimaraes
Portekiz Liga NOS
Smart Spor HD, Spor Smart

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.